Blog

Domov Blog
Domov » 2016 » Marec » 17 » Inovácia v oblasti výchovy zvierat
14:06
Inovácia v oblasti výchovy zvierat

PetCube kameraČi chceme, alebo nie, aj nové technológie prenikajú do výchovy našich domácich miláčikov. Niektoré slúžia na hranie iné zasa na stráženie počas našej neprítomnosti, niektoré dokonca zvládnu oboje.

Jednou z takýchto revolučných noviniek je takzvaná zvieracia pestúnka, prezývaná aj Petcube Camera. Nepočuli ste o nej? Nebojte sa, je to úplná novinka, ktorá prišla na trh iba minulý rok. Pozostáva z kvalitnej Full HD kamery, laserového „ukazovátka” a mikrofónu/reproduktora. Celé to funguje na princípe, že vy vidíte zvieratko na diaľku cez kameru a keď je smutné viete aktivovať laserové ukazovátko a tak sa hrať s vašim miláčikom. Celkovom novodobá výchova miláčikov, čo poviete?  Zaujímavé je pre vás aj to, že viete „live vysielanie” vášho štvornohého kamaráta nielen pozerať na jednom zariadení, ale hneď na viacerých a taktiež viete zábery a videá ihneď pridať na sociálne siete.

 

Osobne si myslíme, že aj keď technológie napredujú nesmierne rýchlo nič nevymení jemný a láskavý dotyk človeka. Zvieracia pestúnka je vždy niečím lepším, veď vie vaše zvieratko pohladiť, nakŕmiť, či mu pomôcť, keď to vážne potrebuje. Petcube sa teda stáva akousi zábavkou na hodinku, či dve počas vašej neprítomnosti, keď neviete nájsť žiadneho zvieracieho opatrovateľa. Skúste sa ale aj tak pozrieť na náš web, či sa vám nepodarí nejakého nájsť.

Kategória: Zaujímavosti | Zobrazenia: 627 | Pridal: Xtrodinary | Tagy: mačky, zvieratá, petcube, kamera | Hodnotenie: 0.0/0
Všetky komentáre: 0
avatar