O projekte

Domov O projekte

Prečo to celé vzniklo?

PetGuards je webová stránka, ktorá bola založená dvomi milovníkmi domácich miláčikov za účelom, priniesť jednoduchú, rýchlu a bezplatnú možnosť, ako nájsť niekoho, kto postráži zvieratko počas vašej neprítomnosti. Pravdaže na našich stránkach môžete pridávať aj ponuky, kde budete ponúkať starostlivosť o zvieratká niekoho iného. Oproti konkurencii máme nesmierne výhody, vďaka ktorým viete všetko potrebné nájsť, či pridať pár jednoduchými krokmi bez nutnosti kupovať si členstvo, či vkladať inzerát za poplatok.


Pri vkladaní inzerátu sa medze nekladú, môžete pridávať ľubovolne dlhý text, ktorý bude sprevádzaný videom, či fotografiou napríklad vášho štvornohého miláčika, či domu/záhrady v ktorej sa budete starať o nových zvieracích zverencov, počas neprítomnosti majiteľov. Celý text si môžete naformátovať presne podľa toho, ako vám to vyhovuje bez toho, aby ste boli obmedzovaný „predtlačeným" formulárom, či striktne určeným počtom znakov, ktoré nesmiete za žiadnych okolností prekročiť.


Inzeráty tiež nie sú časovo obmedzené, čo v praxi znamená, že ich nemusíte opakovane pridávať po uplynutí času, ako to často býva u inzertných portáloch online. Ak chcete ale, pridať inzerát na určitý čas napr. v prípade odchodu na dovolenku, sami si určíte dátum expirácie inzerátu v možnostiach. Stránka, nemá prakticky žiadne negatívne vlastnosti, ktoré by vám nesedeli, alebo vás obmedzovali.


Jediným pravidlom, ktoré máme je však obmedzenie inzerátov iba na zvieratá, to znamená, nesmiete pridávať nič, čo by nebolo spoločné s postrážením, alebo hľadaním niekoho na dočasnú starostlivosť o zvieratko, čiže iba dopyt, alebo ponuka v tejto oblasti. Svoje si tu nájdu aj hotely pre zvieratá, ktoré majú právo inzerovať v sekcii – ponuka.


Registrácia prebieha cez zopár jednoduchých krokov. Na registrovanie vám treba iba login (prezývku) a platnú emailovú adresu. Po zaregistrovaní máte možnosť pridávať príspevky do oboch kategórií, čiže do ponuky, aj do dopytu. Všetky podrobnosti ohľadom registrácie nájdete v časti - Ako začať.


Tešíme sa na spoločnú spoluprácu!


Váš tím Petguards

Zakladatelia

Kto vlastne stojí za myšlienkou PetGuards?


Miroslav "Xtrodinary"
founder

Zakladateľ a správca stránka stránok. Zodpovedný za ich funkčnosť ;-)


Tinia
co-founder

Spoluzakladateľka a osoba zodpovedná za vzhľad a brand stránok :-)


Belyj
manager

Náš hlavný inšpirátor a motivácia PetGuards založiť a prevádzkovať


Ozzy
co-manager

Belyjho kamarát a náš druhý inšpirátor v PetGuards