Pridávanie nového inzerátu je veľmi jednoduché. Stačí na to týchto pár krokov.

1. Najprv sa zaregistruj. Vytvoríš si vlastné konto, kde môžeš spravovať svoje inzeráty. Pri registrácii vyplň všetky políčka, aj tie nepovinné. Umožníš tak ľuďom získať o tebe bližšie informácie.

Registrácia

 

 

 

 

 

 

 

2. Pridaj si nový inzerát - ponuku alebo dopyt, podľa toho, čo potrebuješ. Urobíš tak kliknutím na "Pridať inzerát" v príslušnej sekcii - Ponuka alebo Dopyt.

Pridávanie inzerátu

 

 

 

 

 

3. Nezabudni si zvoliť správnu kategóriu. Môžeš ich vybrať aj viac. :-) Minimálne si vyber zvieratko o ktoré sa chceš postarať a okres. Môžeš si samozrejme zvoliť aj viac druhov zvierat alebo okresov. Záujemcovia ťa ľahšie nájdu, ak máš dobre zvolené kategórie.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Dôležitý krok je tvorba inzerátu. Daj si na nej záležať! Zvoľ výstižný názov, popíš zvieratá o ktoré sa chceš starať a podmienky umiestnenia (búda, byt, záhrada...). Využívaj nadpisy, úpravu písma alebo aj obrázky. Je to len na tebe. Čím lepší inzerát, tým vyšší záujem. Pred publikovaním inzerátu sa uisti, že máš vyplnené správne kontaktné údaje.

Políčko tagy vyplňovať nemusíš, ale môžeš - uľahčí to nájdenie tvojho inzerátu napríklad aj cez Google. Tagy sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tvoj inzerát.

Vytváranie inzerátu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Ak si skončil, nezabudni dať o svojim inzeráte vedieť svojim známim. Zdieľaj ho a zvýšiš tak záujem s tvoje služby.

Zdieľaj inzerát

Copyright © PetGuards, 2014 - 2018, Hosted by uCozYandex.Metrica